System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Bielsko Biała

X-Mont zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu automatyki domowej. Działamy na wielu płaszczyznach – zakładamy monitoring w Bielsku-Białej i innych miastach Polski, projektujemy inwestycje z segmentu inteligentny dom, tworzymy instalacje elektryczne czy implementujemy niezawodne alarmy. Kluczowym obszarem naszej działalności są systemy smart home – jako doświadczeni specjaliści realizujemy zamówienia na inteligentny dom Fibaro czy inteligentny dom Grenton. Są to rozwiązania proponowane przez renomowane firmy, które od lat dostarczają wysokiej jakości produkty z kategorii smart home.

Poznaj smart home Fibaro

Umów się na bezpłatną wycenę!

Systemy Fibaro implementowane przez X-Mont są gwarancją intuicyjnego zarządzania poszczególnymi instalacjami takimi jak alarmy, klimatyzacja domowa czy monitoring w Bielsku-Białej. Inteligentne domy tworzone przez naszą firmę pozwalają łączyć wszystkie urządzenia w jedną sieć – w ten sposób możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem i multimediami, otwierać bramę czy uruchamiać podlewanie ogrodu za pomocą tabletu lub telefonu z zainstalowaną aplikacją.

Inteligentny dom Fibaro zrealizowany w Bielsku-Białej bazuje na innowacyjnej bezprzewodowej technologii Z-Wave. Umożliwia prosty i szybki montaż wszystkich modułów i kontrolowanie ich na terenie całego domu bez ingerowania w strukturę budynku. Z systemami Fibaro kompatybilne są każde, nawet najstarsze instalacje elektryczne.

dlaczego_xmont.png

Pełna kontrola nad domem dzięki smart home Grenton

Podstawowymi aspektami wyróżniającymi systemy Grenton jest ich prosta obsługa i niezawodność. Ważną cechą jest również fakt, że nawet kiedy jesteś poza domem, masz wszystko pod kontrolą. Inteligentne domy Grenton są zaprojektowane tak, że siedząc w kawiarni w Katowicach, kilkoma kliknięciami w aplikacji możesz kontrolować monitoring w Bielsku-Białej. Systemy Grenton generują w sposób automatyczny wiadomości PUSH, które trafiają na Twój telefon i informują o tym, co się dzieje.

Centrum smart home Grenton stanowi wydajna jednostka sterująca, która korzysta z danych zawartych w chmurze obliczeniowej. Daje to szansę na swobodną rozbudowę systemów tej marki w przyszłości bez względu na zachodzące przemiany technologiczne.

Ile kosztują systemy smart home od X-Mont?

Cena systemów smart home od X-Mont zależna jest od liczby modułów, powierzchni domu oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasi pracownicy z chęcią pomogą wybrać optymalne rozwiązanie, które zapewni inteligentną instalację w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą z segmentu inteligentny dom w Bielsku-Białej.

Automatyka od specjalistów X-Mont

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

X-Mont dysponuje zespołem profesjonalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie z zakresu automatyki budowlanej. Od lat tworzymy monitoring, kompleksowe instalacje elektryczne, alarmy i systemy inteligentnych domów w Bielsku-Białej. Oprócz wyceny, projektu i montażu, oferujemy również fachowy serwis sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.