System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Bielsko Biała

Potrzebny Ci profesjonalny monitoring? Bytom to miasto, w którym również proponujemy nasze usługi, dlatego chętnie zajmiemy się również Twoim zleceniem. Alarmy, domofony, instalacje elektryczne czy system inteligentnego domu Fibaro to najbardziej zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie automatyki domowej, dostępne dla klientów z całej Polski, w tym także z miasta Bytom i okolic.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Zautomatyzowanie pozwala na zintegrowanie wszystkich urządzeń oraz instalacji w domu i sterowanie nimi za pomocą jednej aplikacji na telefonie lub na tablecie. Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia szybką instalację modułów sterujących bez ingerencji w infrastrukturę domu.

Inteligentne domy są bezpieczniejsze, ale i wygodniejsze – wszystko masz pod kontrolą i to w jednym, niewielkim urządzeniu. System umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i multimediami, otwiera bramy, uruchamia zraszacze czy telewizor oraz ułatwia wiele innych czynności. Kto by się nie cieszył z takich udogodnień?

Pomyśl, jak wiele jesteś w stanie zrobić w domu będąc na wakacjach lub wyjeździe służbowym i nie musisz do tego angażować osób trzecich. Fibaro poinformuje, jeśli nie uzbroisz alarmu lub nie wyłączysz światła. Inteligentny dom czuwa i uczy się Twoich nawyków. System Fibaro, Grenton czy PPOŻ to nie tylko łatwe sterowanie, ale także oszczędność pieniędzy i zwrócenie się w stronę ekologii.

dlaczego_xmont.png

Monitoring domu Bytom – atrakcyjna cena systemów Fibaro

Najważniejszymi czynnikami wpływającymi na koszt systemu Fibaro są powierzchnia budynku oraz indywidualne potrzeby klientów. System nie wymaga jednorazowego montażu, można go stale rozbudowywać o kolejne moduły. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie, które pozwoli na uzyskanie inteligentnego budynku w optymalnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Fibaro w Bytomiu.

Poznaj pozostałe nasze usługi

Pragniesz stworzyć inteligentny dom w Bytomiu? To wszystko jest możliwe dzięki naszym skutecznym systemom smart home, na które składa się wiele modułów, jak na przykład sterowanie alarmem, multimediami, oświetleniem czy nawet systemami zraszającymi. Boisz się dużego i czasochłonnego remontu? Nasze rozwiązania współpracują nawet ze starszymi instalacjami elektrycznymi, co może być zaskoczeniem dla wielu osób. W swojej ofercie posiadamy także:

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Za pomocą aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym możesz zarządzać domem z każdego miejsca na ziemi – uruchom ogrzewanie, włącz zraszacze w ogrodzie, nie wstając z kanapy lub pozwól systemowi zrobić to automatycznie. Niewielka, ale bardzo wydajna centrala systemu Fibaro zadba o to, by wszystkie urządzenia działały dokładnie tak, jak sobie tego życzą domownicy – mamy na uwadze preferencje ludzi i każdego dnia wdrażamy je w swoje nawyki, zapamiętując je i ucząc się ich.

System Fibaro to gwarancja wygody i komfortu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, bezprzewodowej technologii, inteligentny budynek wyposażony jest w liczne moduły o niewielkich rozmiarach, które stale się ze sobą komunikują. Montaż systemu Fibaro jest prosty i bezinwazyjny, a liczbę urządzeń można stale rozbudowywać. Fibaro system jest kompatybilny ze wszystkimi instalacjami elektrycznymi. Dlatego, jeżeli chcesz zamontować alarmy lub monitoring po kilku latach od pierwszej instalacji, nic nie stoi na przeszkodzie.

Monitoring w Bytomiu – gwarantowane bezpieczeństwo

Budynki inteligentne to miejsca nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych usług służących zapewnieniu bezpieczeństwa, między innymi:

  • sygnalizacja PPOŻ,
  • kontrola dostępu,
  • systemy antywłamaniowe.

Każdej instalacji dokonuje wyspecjalizowana ekipa, która zadba o bezpieczeństwo podczas montażu. Nasi przedstawiciele z przyjemnością pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań dla domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, która jest przyszłością i rozwiązaniem ułatwiającym życie.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.