System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Cieszyn

Systemy Fibaro to najnowocześniejsza technologia w dziedzinie inteligentnej automatyki domowej, dostępna dla klientów z całej Polski, także z Cieszyna. Dzięki niewielkim, eleganckim modułom możemy w prosty sposób uczynić z naszego domu prawdziwie inteligentny budynek.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Fibaro to system, który dzięki różnego rodzaju czujnikom (m.in. dymu, zalania czy ruchu) zadba o bezpieczeństwo domu, ale także zapewni wygodę, umożliwiając sterowanie światłem i ogrzewaniem, otwieranie bram, zarządzanie multimediami czy podlewanie ogrodu - a to wszystko za pomocą jednej tylko aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie.

dlaczego_xmont.png

Nowoczesna bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na szybką instalację modułów na terenie całego domu bez konieczności ingerowania w strukturę budynku. System inteligentnego domu Fibaro jest kompatybilny z nawet najstarszą instalacją elektryczną.

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

System inteligentnego domu Fibaro to zestaw, który składa się z wielu modułów - ich liczbę można dostosować do własnych potrzeb. Dlatego właśnie cena systemu Fibaro zależy przede wszystkim od Państwa preferencji oraz od powierzchni budynku. Nasi specjaliści pomogą w znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania - nie tylko atrakcyjnego finansowo, ale również zapewniającego inteligentną instalację, która spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fibaro w Cieszynie.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.