System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Cieszyn

Szukasz komfortu i udogodnień w codziennym życiu? W takim razie zainteresuje Cię inteligentny dom w Cieszynie. System smart home to zestaw wielu wygodnych rozwiązań do sterowania budynkiem. Dzięki niemu zadbasz o bezpieczeństwo, zyskasz wygodę i czas, a także obniżysz koszty zużycia energii. To nie jedyna oferta z zakresu automatyki domowej, w której się specjalizujemy. Oferujemy również usługi montażu monitoringu, alarmów, instalacji elektrycznych, kamer czy systemów PPOŻ. dla mieszkańców Cieszyna i całego Śląska. 

Umów się na bezpłatną wycenę!

Nasze realizacje wyróżniają się bezawaryjnością. Pomagamy klientom w doborze optymalnych rozwiązań, do każdego przedsięwzięcia podchodząc z entuzjazmem i zaangażowaniem. Gwarantujemy końcowy sukces i zadowolenie z użytkowania. Sprawdź naszą ofertę!

Inteligentne domy dla mieszkańców Cieszyna

Dom inteligentny to jedna z naszych podstawowych usług świadczona w Cieszynie i wielu innych miastach Śląska. Oferujemy instalacje oparte na systemach Fibaro, Grenton czy Loxone. Dają one możliwość zaprogramowania ustawień i kontrolowania wielu urządzeń przy pomocy wygodnych systemów sterowania, bez konieczności przemieszczania się. Przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, jakie daje smart home, można sterować m.in.:

  • oświetleniem,
  • ogrzewaniem,
  • wentylacją,
  • rekuperacją,
  • roletami,
  • zraszaczami,
  • bramą,
  • systemami alarmowymi,
  • multimediami.

Doradzamy przy doborze systemu i jego poszczególnych elementów, aby dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Z nami masz pewność, że otrzymasz inteligentny dom, który myśli jak Ty!

dlaczego_xmont.png

Dlaczego warto postawić na usługi X-Mont?

O tym, czy dany system będzie działał bez zarzutu, decydują użyte do niego komponenty oraz fachowa wiedza i doświadczenie osób realizujących instalacje. Spełniamy oba te warunki, ciesząc się uznaniem na rynku, o czym świadczą opinie naszych zadowolonych klientów. Oprócz inteligentnych domów wykonujemy szereg innych usług m.in.:

Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją z zakresu instalacji alarmowej, automatyki domowej czy innej oferowanej przez nas mieszkańcom Cieszyna, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Zapewniamy udaną realizację!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.