System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Jaworzno

Pragniesz bardziej zadbać o bezpieczeństwo swojego domu? Zainwestuj w monitoring, który w Jaworznie chętnie zamontuje dla Ciebie uznana firma X-Mont. Od wielu lat działamy w branży automatyki domowej, proponując kompleksowe usługi z tego zakresu obejmujące projekt, montaż i serwis instalacji. Nasze rozwiązania charakteryzuje trwałość i niezawodność. W ofercie X-Mont znajdują się m.in. alarmy, instalacje elektryczne oraz systemy PPOŻ. w Jaworznie. Wyspecjalizowaliśmy się również w tworzeniu instalacji z segmentu inteligentny dom – w tym celu wykorzystujemy znakomite systemy smart home takie jak Fibaro oraz Grenton. Inwestycja w inteligentną nieruchomość pozwala Ci na sterowanie wieloma urządzeniami jednocześnie, a także kontrolę sytuacji w niej pod Twoją nieobecność. Jeżeli interesuje Cię wprowadzenie tego rodzaju udogodnień do Twojej codzienności, to zapoznaj się z ofertą X-Mont.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Wybierz system Fibaro i ciesz się inteligentnym domem Twoich marzeń

Oferta systemu inteligentnego domu Fibaro skierowana jest do klientów z różnych miejscowości w Polsce, w tym z Jaworzna i okolic. System Fibaro pozwala na sterowanie urządzeniami w całym domu bez konieczności przemieszczania się. Możesz w jednym momencie sterować ogrzewaniem i oświetleniem, otwierać bramę, uruchamiać rolety i zraszacze w ogrodzie – a to wszystko za pomocą aplikacji dostępnej na tablecie lub telefonie. Dodatkowo Fibaro wyposaża dom w różnego rodzaju czujniki, między innymi czujkę dymu, ruchu czy zalania.

Zastosowana w modułach bezprzewodowa technologia Z-Wave jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną i pozwala na rozmieszczenie ich w całym budynku oraz dowolną zmianę położenia. Instalacja modułów nie wymaga ingerencji w strukturę domu.

dlaczego_xmont.png

Steruj domem w prosty i wygodny sposób – postaw na smart home Grenton

Innym rozwiązaniem dostępnym w ofercie X-Mont jest system smart home Grenton. Zawdzięcza on swoją popularność m.in. intuicyjnej obsłudze oraz bezawaryjności. System Grenton pozwala Ci na bieżące kontrolowanie tego, co się dzieje w Twoim domu, nawet kiedy jesteś na wyjeździe. W inteligentnych domach w Jaworznie opartych o to rozwiązanie mogą zostać wykorzystane m.in. monitoring oraz instalacje alarmowe. Jeżeli wydarzy się coś istotnego, to otrzymasz na swój telefon automatyczne powiadomienie w postaci wiadomości PUSH. Do zalet rozwiązania Grenton zalicza się również to, że można je bez problemu rozbudowywać o kolejne funkcjonalności w przyszłości.

Ile kosztuje system smart home od X-Mont?

Na cenę inteligentnego domu ma wpływ zarówno powierzchnia budynku, jak i liczba modułów. Najistotniejsze jednak są Twoje potrzeby w zakresie automatyki domu. Oferowane przez nas systemy mogą być rozbudowywane poprzez dokupienie do nich kolejnych modułów. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci w doborze najlepszego rozwiązania, które nie tylko spełni oczekiwania w zakresie inteligentnego budynku, ale też będzie atrakcyjne cenowo. W celu zapoznania się z dokładnym cennikiem inteligentnych instalacji dla klientów z Jaworzna zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszej stronie.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Zaufaj profesjonalistom – skontaktuj się z X-Mont

Jeżeli mieszkasz w Jaworznie lub okolicach i potrzebna Ci firma z odpowiednim stażem, która zajmuje się fachową wyceną, projektowaniem i montowaniem automatyki domowej, to X-Mont stanowi idealny wybór dla Ciebie. Świadczymy liczne usługi z tego obszaru, w tym np.:

Postaw na sprawdzoną markę, skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie niezawodną automatykę domową w Jaworznie.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.