System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Katowice

Inteligentny dom Fibaro to nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki budynku, skierowane do klientów z Katowic oraz całej Polski. Współpracujące ze sobą moduły, którymi można zarządzać za pomocą jednej aplikacji na telefonie lub tablecie, uczynią dom oszczędniejszym, wygodniejszym i dopasowanym do Twoich potrzeb. Nowoczesne instalacje Smart Home, które montujemy w Katowicach oraz innych miastach na Śląsku, są oparte na najnowszych technologiach, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wiele możliwości dla każdego domu – instalacje Smart Home Katowice

Umów się na bezpłatną wycenę!

System Fibaro to między innymi możliwość uruchamiania dowolnych sprzętów w domu bez ciągłego przemieszczania się, a także:

  • sterowania ogrzewaniem i oświetleniem,
  • otwierania i zamykania bram,
  • podnoszenia i opuszczania rolet, 
  • włączanie systemu nawadniania ogrodu.

Fibaro oferuje także różnego rodzaju czujniki: dymu, ruchu, zalania lub temperatury. Instalacja systemu to gwarancja bezpiecznego, inteligentnego budynku, który uczy się naszych potrzeb. Inteligentne domy Fibaro na Śląsku dostosowują się do codziennych czynności i ułatwiają funkcjonowanie domowników. 

dlaczego_xmont.png

Zintegrowany system inteligentnego domu Fibaro w Katowicach

Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave, kompatybilna nawet z najstarszą instalacją elektryczną, pozwala na bezinwazyjną instalację i sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w obrębie inteligentnego domu w Katowicach bez ingerencji w infrastrukturę budynku. System ten można wzbogacić o takie elementy jak np. kamery monitoringu na Śląsku czy systemy alarmowe na Śląsku. Wówczas budynek będzie w pełni zintegrowany i funkcjonalny. Dzięki zdalnej obsłudze nad jego bezpieczeństwem można wówczas czuwać z każdego miejsca na świecie. Dlatego też instalacje Smart Home mają coraz więcej zwolenników – nie tylko w Katowicach, ale i w całej Polsce. 

Koszt systemu Fibaro

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Systemy inteligentnego domu Fibaro można stopniowo rozbudowywać – składa się on z wielu współpracujących ze sobą modułów. Cena systemu Fibaro będzie więc zależna od liczby urządzeń, powierzchni domu oraz Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze optymalnego kompletu, który najlepiej zrealizuje Twoje potrzeby w zakresie automatyki domu. W ofercie mamy także montaż wideodomofonów i domofonów na Śląsku oraz wiele innych usług, które pozwolą na stworzenie idealnego Smart Home. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz systemami inteligentnego domu Fibaro dla Katowic.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Mysłowice, Będzin, Piekary Śląskie, Cieszyn.