System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Mysłowice

Chcesz żyć wygodnie i bezpiecznie? W takim razie inteligentny dom w Mysłowicach jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. System smart home zapewni Ci wiele komfortowych udogodnień na co dzień oraz pomoże chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed różnymi zagrożeniami z zewnątrz. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która realizuje inwestycje z tego obszaru dla osób zamieszkujących Mysłowice, to zdecyduj się na X-Mont.

Mamy duże doświadczenie w branży automatyki domowej. Od lat świadczymy kompleksowe usługi obejmujące m.in. projekt, montaż i serwis danej instalacji. Alarmy, monitoring czy inteligentne instalacje nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm są gwarancją tego, że każdy stworzony przez nas inteligentny dom w Mysłowicach będzie działać długo i niezawodnie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Smart home Fibaro – spraw sobie doskonały inteligentny dom

Jako X-Mont oferujemy tworzenie inteligentnych domów Fibaro klientom z wielu miast Polski, także Mysłowic. Smart home Fibaro umożliwia łatwe kontrolowanie urządzeń w każdym zakątku domu, nie wymagając do tego przemieszczania się. Jednocześnie możesz sterować za pomocą telefonu różnymi urządzeniami i instalacjami takimi jak:

  • ogrzewanie,
  • oświetlenie,
  • brama,
  • rolety,
  • zraszacze.

Rozwiązanie Fibaro pozwala również na wyposażenie domu w instalacje alarmowe czy system PPOŻ.

Twórcy tego systemu zastosowali innowacyjną bezprzewodową technologię Z-Wave, która cechuje się kompatybilnością z każdym typem instalacji elektrycznej. Moduły Fibaro można rozmieścić w różnych pomieszczeniach i dowolnie zmieniać ich położenie. Co istotne, w celu realizacji ich instalacji nie trzeba ingerować w strukturę budynku.

Komfort i prostota, czyli inteligentny dom Grenton

Klienci X-Mont mogą się zdecydować również na inne rozwiązanie z naszej oferty, a mianowicie system smart home Grenton. Przemawia za nim szczególnie wyjątkowo intuicyjna obsługa, która sprawia, że wiele osób chętnie się na niego decyduje. Za pomocą smart home Grenton możesz na bieżąco monitorować sytuację w domu podczas krótszej lub dłuższej nieobecności. Inteligentny dom w Mysłowicach oparty na tym rozwiązaniu prześle Ci automatyczne powiadomienie w postaci wiadomości PUSH, gdy tylko okaże się, że wydarzyło się w nim coś niepokojącego. Z czasem smart home Grenton możesz rozbudowywać o następne funkcjonalności, które jeszcze bardziej wpłyną na poprawę Twojego komfortu życia.

dlaczego_xmont.png

Z jakim kosztem musisz się liczyć, decydując się na inteligentny dom w Mysłowicach?

Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od kilku różnych czynników. Znajdują się wśród nich m.in. liczba modułów czy powierzchnia domu, ale największą rolę odgrywają Twoje potrzeby i oczekiwania. Zwróć się o pomoc i radę do naszych ekspertów, a oni chętnie doradzą Ci rozwiązanie, które będzie optymalne w Twoim przypadku zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i cenowym. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza na stronie internetowej i poznaj dokładny cennik X-Mont.

Fachowość i indywidualne podejście – zaufaj specjalistom z X-Mont

Inwestycja w inteligentny dom w Mysłowicach wiąże się z wydatkiem sporej sumy, dlatego warto dobrze wybrać firmę, która będzie odpowiedzialna za jej realizację. Nasze kompetencje, doświadczenie, kompleksowość obsługi i pełne zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy właściwą firmą dla Ciebie. Automatyka domowa to nasza specjalność – w naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych, godnych zaufania profesjonalistów, to zdecyduj się na usługi X-Mont. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dom inteligentny, niezawodne instalacje elektryczne, czy monitoring w Mysłowicach, naszą pracę wykonujemy rzetelnie i gwarantujemy świetne efekty. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.