System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Mysłowice

System inteligentnego domu Fibaro to nowoczesna technologia, która uczyni Państwa dom budynkiem nie tylko inteligentnym i oszczędnym, ale także uczącym się potrzeb jego domowników. Za pomocą jednej tylko aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie można jednocześnie otwierać i zamykać bramę, sterować oświetleniem, roletami, ogrzewaniem czy multimediami, uruchamiać zraszacze w ogrodzie - a to wszystko bez potrzeby ciągłego przemieszczania się. Dodatkowo, dzięki specjalnym czujnikom - między innymi ruchu, dymu czy zalania - system Fibaro zadba o to, by dom był bezpieczny nawet, gdy nie ma w nim żadnego mieszkańca.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Fibaro korzysta z nowoczesnej bezprzewodowej technologii Z-Wave, kompatybilnej z każdą instalacją elektryczną. Technologia ta pozwala na rozmieszczenie modułów w całym domu i swobodne zmienianie ich położenia bez potrzeby ingerencji w strukturę budynku.

dlaczego_xmont.png

Ile kosztuje system Fibaro?

Aby dokonać dokładnej wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością przygotują optymalną ofertę, nie tylko satysfakcjonującą cenowo, ale również spełniającą Państwa wymagania. Koszt systemu Fibaro zależy od powierzchni budynku oraz liczby urządzeń, ale przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domu. Dodatkowo system można stale rozbudowywać - wystarczy dokupić kolejne moduły. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnych instalacji dla klientów z Mysłowic.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.