System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Ruda Śląska

Inteligentny dom w Rudzie Śląskiej staje się coraz bardziej popularny, gdyż wiele rodzin decyduje się na rozwiązania typu smart home. Nasze systemy doskonale sprawdzą swoją funkcję w mieszkaniach, lokalach użytkowych, a inteligentne instalacje, monitoring czy alarmy to prawdziwe odkrycie na terenie Rudy Śląskiej i w okolicach w ostatnich latach. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, którym chce się dzielić z jak największą grupą odbiorców. Znajdziesz u nas:

  • systemy Fibaro;
  • systemy Grenton,
  • kompleksowe instalacje elektryczne.

Ponadto nasze profesjonalne usługi obejmują także zakładanie systemów zraszających, pomp ciepła czy klimatyzacji. Dowiedz się, ile możesz zyskać dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, która w dzisiejszych czasach znacznie ułatwia funkcjonowanie. Steruj wybranymi systemami z każdego zakątka świata i bądź całkowicie niezależną osobą. Postaw na siebie, rodzinę i swój dom.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Na czym polega fenomen inteligentnych domów?

Inteligentne domy opierają się na zespole modułów, dzięki którym można swobodnie zarządzać wieloma urządzeniami naraz za pomocą jednej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Czy wiesz, że inteligentny dom Fibaro oporządzi za Ciebie każdy moduł z dowolnego zakątka świata? Steruj bezpiecznie oświetleniem, multimediami, ogrzewaniem, roletami, czy nawet zraszaczami w ogrodzie i ciesz się całkowitą niezależnością od innych osób. Miej swój ukochany dom pod kontrolą i nie martw się, że stanie się w nim coś złego. Bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na montaż systemu bez ingerowania w strukturę budynku i jest kompatybilna z każdą, nawet starszą instalacją elektryczną.

dlaczego_xmont.png

Ile trzeba zapłacić za nasze systemy?

Inteligentny dom Grenton lub Fibaro wyceniany jest na podstawie wielu czynników jak na przykład ilość zastosowanych modułów, lub powierzchnia budynku. Ostateczna cena zależy również od indywidualnych preferencji każdego klienta i tego, czego oczekujesz od inteligentnego domu. Nowoczesne instalacje elektryczne wbudowane alarmy czy monitoring w każdym pokoju? Powiedz nam, o czym marzysz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą cenowo ofertę.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Dlaczego warto wypróbować systemy smart home?

Fibaro Śląsk to dystrybutor systemów inteligentnego domu, którego działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu. W związku z tym nieustannie poszerzając swoje usługi proponujemy domownikom liczne zastosowania ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Wystarczy wziąć telefon do ręki otworzyć aplikację i nie ruszając się z kanapy otworzyć drzwi bramy wjazdowej, włączyć telewizor czy podlać trawę. Posiadamy wydajną centralę, która każdego dnia zmienia się dla Ciebie, zapamiętując Twoje wybory i nawyki. Pomyśl, jak wiele się zmieni, gdy całe domostwo będzie pod kontrolą jednego urządzenia znajdującego się w Twojej dłoni.

Niezawodne systemy Fibaro i Grenton

System Fibaro i Grenton gwarantują bezpieczeństwo, wydajność i niesamowitą wygodę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, inteligentny budynek wyposażony jest w wybrane przez Ciebie moduły, będące ze sobą w nieustannym kontakcie. Co więcej, montaż każdej instalacji jest niezwykle prosty, szybki i bezinwazyjny, a moduły można zainstalować w dowolnym momencie. Jeżeli za kilka lat zamarzy Ci się klimatyzacja domowa to jak najbardziej zainstalujemy ją dla Ciebie bez konieczności kucia, rozbudowy i bałaganu.

Postaw na bezpieczeństwo, które jest najważniejsze

Instalacje alarmowe, instalacje elektryczne czy systemy inteligentnego domu na terenie Rudy Śląskiej i w innych częściach Polski powinny służyć przede wszystkim bezpieczeństwu mieszkańców. Zobacz, czy w Twoim domu wszystko działa bez zarzutu, a inteligentne systemy powiadomią Cię w razie jakiejkolwiek awarii. Korzystaj z naszej oferty, która jest niezwykle bogata i w której znajdziesz między innymi pompy ciepła, włączniki, systemy sygnalizacji pożaru czy kontrole dostępu.

Gwarantujemy obsługę montażową, która w czasie instalacji wszystko wytłumaczy i wykona swoją pracę błyskawicznie i dokładnie. Ponadto dobierzemy najlepszą ofertę do rozwiązań Twojego domu czy mieszkania. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, gdyż naprawdę warto inwestować w przyszłość i iść z duchem czasu.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.