System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Siemianowice Śląskie

System Fibaro to nowoczesna technologia z zakresu automatyki domowej, dostępna dla klientów z całej Polski, między innymi z Siemianowic Śląskich. Umożliwia sprawne i wygodne sterowanie całym domem i uruchamianie wielu urządzeń naraz bez konieczności ciągłego przemieszczania się pomiędzy nimi. Dzięki systemowi Fibaro inteligentnym budynkiem można sterować za pomocą jednej aplikacji - nawet znajdując się wiele kilometrów od niego.

Umów się na bezpłatną wycenę!

System inteligentnego domu Fibaro to możliwość jednoczesnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem lub multimediami, uruchamiania rolet czy otwierania bramy. To także gwarancja bezpieczeństwa - system wyposażony jest w czujniki, między innymi ruchu, dymu czy zalania. Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na montaż urządzeń w dowolnym miejscu w domu bez konieczności ingerencji w strukturę budynku, jest także kompatybilna ze wszystkimi instalacjami elektrycznymi.

dlaczego_xmont.png

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Nasi przedstawiciele z przyjemnością udzielą Państwu porad dotyczących doboru optymalnej konfiguracji systemu Fibaro. Cena inteligentnej instalacji zależy w dużej mierze od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domowej, ale również od powierzchni budynku czy liczby urządzeń. System Fibaro można w każdej chwili rozbudować o kolejne moduły.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami na temat inteligentnych budynków Fibaro. Klientów z Siemianowic Śląskich zainteresowanych cennikiem zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!