System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Sosnowiec

Chcesz żyć wygodnie i korzystać z ułatwień na co dzień? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię inteligentny dom w Sosnowcu. To system, dzięki któremu zyskujesz mnóstwo praktycznych rozwiązań do sterowania budynkiem. Smart home zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort oraz obniży wydatki na energię elektryczną. Niewątpliwą korzyścią jest również wolny czas, którego nie musisz poświęcać na zajmowanie się zainstalowanymi w domu urządzeniami. 

Umów się na bezpłatną wycenę!

Naszą specjalnością są rozwiązania z zakresu automatyki domowej. Przeprowadzamy je kompleksowo, od projektowania przez montaż, aż po serwis. Oferujemy takie usługi instalacyjne jak: monitoring, alarmy, kompleksowe instalacje elektryczne czy kamery w Sosnowcu i na całym Śląsku. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy wyborze poszczególnych rozwiązań oraz zadowolenie z użytkowania. Zobacz naszą ofertę!

Oferta inteligentnych domów dla mieszkańców Sosnowca

Inteligentne domy oparte na systemach Fibaro, Grenton oraz Loxone, to jedne z naszych głównych propozycji dla mieszkańców Sosnowca i całego Śląska. Te innowacyjne instalacje dają szeroki wybór możliwości programowania ustawień i kontrolowania dużej liczby urządzeń jednocześnie. Wszystko możesz robić z jednego miejsca, za pomocą wygodnych i łatwych w obsłudze systemów sterowania. Inteligentny dom pozwala m.in. na zarządzanie:

  • ogrzewaniem,
  • oświetleniem,
  • roletami,
  • bramą wjazdową,
  • zraszaczami,
  • wentylacją,
  • klimatyzacją,
  • rekuperacją,
  • multimediami,
  • urządzeniami alarmowymi.

Pomożemy Ci dobrać poszczególne elementy systemu smart home, aby dopasować maksymalnie ofertę do Twoich potrzeb. Dzięki temu otrzymasz dom, który będzie myślał za Ciebie!

dlaczego_xmont.png

Postaw na ofertę X-Mont - specjalistów godnych zaufania

Sprawne i prawidłowe działanie systemów automatyki budynkowej nie zależy tylko od zastosowanych w niej urządzeń, ale i od profesjonalizmu instalujących ją ekip. Mamy ogromne doświadczenie i renomę na rynku, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasze usługi są kompleksowe, a wykonane realizacje charakteryzują się bezawaryjnością i trwałością. Poza inwestycjami w smart home możemy zaproponować m.in.:

Jeśli interesuje Cię jakiekolwiek rozwiązanie z zakresu automatyki domowej czy innych instalacji oferowanych przez nas w Sosnowcu i na całym Śląsku, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy sprawną i udaną realizację!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.