System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Sosnowiec

Osobom poszukującym innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki domowej polecamy system inteligentnego domu Fibaro. Dzięki systemowi Fibaro i jego wielofunkcyjnym modułom dom nie tylko staje się bardziej przyjazny i wygodniejszy, ale też uczy się Państwa potrzeb.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie mogą Państwo jednocześnie uruchamiać oświetlenie, ogrzewanie czy klimatyzację, otwierać bramę oraz zarządzać multimediami. Aby sterować inteligentnym budynkiem nie trzeba przebywać w jego wnętrzu - można to robić nawet będąc na drugim końcu kraju. System Fibaro dba także o bezpieczeństwo - wśród składających się na niego modułów znajdują się czujniki zalania, dymu czy ruchu.

dlaczego_xmont.png

Technologia Z-Wave, kompatybilna z każdą instalacją elektryczną, pozwala bezprzewodowo rozmieścić moduły w całym budynku, bez ingerowania w jego strukturę. System Fibaro można stale rozbudowywać o nowe elementy.

Ile kosztuje system Fibaro?

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Koszt inteligentnej instalacji zależy od takich czynników jak wielkość budynku, w którym ma być instalowany, liczba urządzeń czy - przede wszystkim - Państwa indywidualne potrzeby w zakresie automatyki domowej. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu poznania dokładnej ceny preferowanej konfiguracji systemu Fibaro i uzyskania fachowej porady. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy klientów z Sosnowca do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.