System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Tychy

Twoim marzeniem jest inteligentny dom w Tychach i potrzebujesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci je zrealizować? Zaufaj firmie X-Mont – przez wiele lat funkcjonowania na rynku automatyki domowej zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie umożliwiające tworzenie niezawodnych rozwiązań w tym obszarze. Wśród naszych kompleksowych usług znajdują się m.in. monitoring, alarmy, a także inteligentne instalacje w Tychach i innych miastach Polski. Fachowo tworzymy inteligentne domy oparte o systemy smart home uznanych producentów takich jak Fibaro oraz Grenton. Proponowane przez nas innowacyjne rozwiązania stanowią połączenie komfortu i bezpieczeństwa na wysokim poziomie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Smart home Fibaro – ciesz się inteligentnym domem w Tychach

Inteligentny budynek to taki, który jest nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale również stale uczy się reagować na Twoje potrzeby. Klientom poszukującym rozwiązań tego typu polecamy system inteligentnego domu Fibaro – innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie automatyki domowej.

Sterowanie systemem Fibaro jest banalnie proste, a do tego możliwe z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy aplikacja zainstalowana na telefonie lub tablecie – dzięki niej można jednocześnie zarządzać wieloma urządzeniami naraz, na przykład uruchamiać klimatyzację lub oświetlenie, otwierać bramę, włączać telewizor czy zraszacze w ogrodzie. System zadba również o bezpieczeństwo Twojego domu, gdy nikogo nie będzie w pobliżu, ponieważ na jego wyposażenie składają się czujniki dymu, ruchu i zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia swobodny montaż modułów w całym budynku, bez ingerowania w jego strukturę. Zarówno nowe, jak i starsze instalacje elektryczne w Tychach będą kompatybilne z tą technologią. Dzięki nieskomplikowanemu procesowi instalacji system Fibaro można dowolnie rozbudowywać o kolejne moduły.

dlaczego_xmont.png

System smart home Grenton, czyli innowacyjność i prostota

Jeżeli interesuje Cię inteligentny dom w Tychach, który będzie niezawodny oraz łatwy w obsłudze, to zdecyduj się na rozwiązanie marki Grenton. Masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w Twoim budynku, nawet jeśli jesteś z dala od niego. Najważniejsze informacje system przekazuje Ci w postaci wiadomości PUSH wysyłanych na twój telefon. Co więcej, dzięki temu, że sercem smart home Grenton jest jednostka sterująca wykorzystująca dane z chmury obliczeniowej, możesz w przyszłości znacznie poszerzyć zakres funkcjonalności Twojego inteligentnego domu w Tychach.

Koszt inteligentnego domu w Tychach

Z pewnością zastanawia Cię to, ile kosztują oferowane przez nas rozwiązania technologiczne. Ostateczna cena uzależniona jest od kilku czynników, wśród których można wyróżnić m.in.:

  • powierzchnię budynku,
  • liczbę urządzeń,
  • pulę wybranych funkcjonalności.

W celu uzyskania profesjonalnej wyceny skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, przedstawią cennik i pomogą dobrać optymalną konfigurację.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Postaw na specjalistów z X-Mont

Wiele lat prężnego działania w branży automatyki domowej sprawiło, że potrafimy szybko i skutecznie realizować postawione przed nami zadania. Niezależnie od tego, czy ich przedmiotem są instalacje elektryczne, instalacje alarmowe, system PPOŻ. czy inteligentny dom w Tychach, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy fachowy projekt oraz montaż, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania działają długo i bezawaryjnie. Realizujemy również serwis naszych instalacji, co pozwala dodatkowo przedłużyć ich żywotność. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.