System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Będzin

System Fibaro to nowoczesna technologia z dziedziny inteligentnej automatyki domu dostępna dla klientów z całej Polski, w tym z Będzina. Łączy ona domowe urządzenia w jedną sieć, którą można zarządzać za pomocą aplikacji na telefonie lub tablecie z każdego miejsca na ziemi.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Instalacja systemu Fibaro gwarantuje możliwość sterowania domowymi sprzętami bez konieczności ciągłego przemieszczania się. Możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem lub multimediami, otwierać i zamykać bramy, uruchamiać rolety lub podlewanie ogrodu. Wśród systemów inteligentnego domu Fibaro wyróżnia się bezprzewodową technologią Z-Wave. Pozwala ona na sterowanie wieloma urządzeniami bez ingerowania w strukturę domu. Wszystkie moduły systemu Fibaro pozwalają na błyskawiczny montaż i są kompatybilne nawet z najstarszą instalacją elektryczną.

dlaczego_xmont.png

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Ponieważ system Fibaro składa się z wielu modułów, można go stale rozbudowywać o nowe funkcjonalności. Cena systemu zależna będzie więc od Państwa potrzeb i liczby zakupionych modułów, a także od powierzchni domu. Zatrudniani przez nas specjaliści pomogą w doborze najbardziej optymalnej konfiguracji, która uczyni z domu inteligentny budynek stale uczący się Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu Fibaro w Będzinie.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.