System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Będzin

System Fibaro to nowoczesna technologia z dziedziny inteligentnej automatyki domu zapewniająca monitoring w całej Polsce, w tym w mieście Będzin. Łączy domowe urządzenia w jedną sieć, którą można zarządzać za pomocą aplikacji na telefonie lub tablecie z każdego miejsca na ziemi. Nasze inteligentne instalacje elektryczne doceniło już wielu klientów z Będzina i innych części Polski.

Umów się na bezpłatną wycenę!

System inteligentny dom Fibaro gwarantuje możliwość sterowania domowymi sprzętami bez konieczności ciągłego przemieszczania się, nawet gdy wyjedziemy w podróż służbową poza Będzin. Możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem lub multimediami, kontrolować monitoring, wyłączać alarmy, otwierać i zamykać bramy, uruchamiać rolety lub podlewanie ogrodu. Wśród systemów smart home Fibaro wyróżnia się bezprzewodową technologią Z-Wave. Pozwala sterowanie wieloma urządzeniami bez ingerowania w strukturę domu. Wszystkie moduły systemu Fibaro pozwalają na błyskawiczny montaż. Nawet najstarsze instalacje elektryczne ssą z nimi kompatybilne.

dlaczego_xmont.png

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Ponieważ system Fibaro składa się z wielu modułów, można go stale rozbudowywać o nowe funkcjonalności. Cena systemu zależna będzie więc od Państwa potrzeb i liczby zakupionych modułów, a także od powierzchni domu. Zatrudniani przez nas specjaliści pomogą w doborze najbardziej optymalnej konfiguracji, która uczyni z domu inteligentny budynek stale uczący się Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu Fibaro w Będzinie.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Alarmy i inne instalacje alarmowe zostały docenione nie tylko przez mieszkańców Będzina.

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.