System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Gliwice

Jeśli szukasz uznanej firmy, która montuje alarmy w Gliwicach oraz zajmuje się szeregiem innych rozwiązań w obszarze automatyki domowej, to właściwym wyborem będzie X-Mont. Do projektów wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, m.in. systemy alarmowe Satel czy urządzenia marki Dahua, które pozwalają stworzyć bezawaryjny monitoring. Oprócz tego kompleksowo realizujemy instalacje elektryczne, m.in. opracowujemy wycenę i kosztorys, zajmujemy się wykonaniem, a także serwisem.

Systemy Smart Home w Gliwicach

Umów się na bezpłatną wycenę!

Wśród naszych usług znajdują się nie tylko wysokiej klasy alarmy czy monitoring. Istotną częścią działalności X-Mont są inteligentne domy, które tworzymy dla osób zamieszkujących Gliwice. Jesteśmy oficjalnym partnerem marek Fibaro i Grenton, które dostarczają niezawodnych technologii z tego zakresu.

Systemy Fibaro to szansa na oszczędny, inteligentny dom, który stale uczy się Twoich potrzeb. Oferta Smart Home obejmuje nie tylko Gliwice, ale dostępna jest dla klientów z całej Polski. Dzięki niej zyskasz możliwość sterowania wieloma urządzeniami naraz w całym domu bez konieczności przemieszczania się. Oznacza to między innymi włączanie i wyłączanie oświetlenia, ogrzewania czy multimediów, otwieranie i zamykanie bramy lub sterowanie roletami – a to wszystko za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na telefonie lub komputerze. Inteligentny dom to prawdziwa gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Systemy Smart Home Fibaro wykorzystują bezprzewodową technologię Z-Wave, która pozwala na instalację poszczególnych modułów w całym domu bez konieczności ingerowania w infrastrukturę budynku. Moduły są kompatybilne z każdą instalacją elektryczną, ich liczbę można stale zwiększać, a położenie zmieniać bez ograniczeń.

dlaczego_xmont.png

Ile kosztuje instalacja systemu Fibaro w Gliwicach?

Koszty związane z tą inwestycjązależą w dużej mierze od powierzchni budynku oraz liczby urządzeń, ale przede wszystkim – od Twoich indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domu. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze optymalnego rozwiązania, które nie tylko spełni Twoje oczekiwania w stosunku do inteligentnej instalacji, ale także będzie atrakcyjne cenowo. W celu przygotowania dokładnej wyceny na system inteligentnego domu dla klientów z Gliwic, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny na stronie.

Zaufaj fachowcom z X-Mont 

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Dobrze wykonana automatyka stanowi duże udogodnienie w życiu domowników. Niezawodne alarmy i monitoring korzystnie wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców. System Smart Home Fibaro to natomiast poprawa komfortu życia i możliwość optymalizacji czasu. Jeśli chcesz, by w Twoim domu zagościły te nowoczesne rozwiązania, skorzystaj z usług wykwalifikowanych ekspertów z X-Mont. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana wiedza z zakresu automatyki sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem dla mieszkańców Gliwic i okolic.

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.