System Fibaro i Grenton - Inteligentny Dom Piekary Śląskie

System inteligentnego domu Fibaro to gwarancja najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie automatyki domowej. Z pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie można sterować urządzeniami w całym domu - jednocześnie zarządzać ogrzewaniem lub oświetleniem, otwierać bramę, uruchamiać rolety czy zraszacze. A to wszystko bez konieczności ciągłego przemieszczania się. Dodatkowo dzięki nowoczesnym czujnikom ruchu, zalania i dymu Fibaro dba o to, by dom był zawsze bezpieczny.

Umów się na bezpłatną wycenę!

Innowacyjna, bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwoli na zamontowanie modułów bez ingerencji w infrastrukturę budynku i zmianę ich położenia w każdej chwili. Moduły Fibaro są kompatybilne z każdą, nawet najstarszą instalacją elektryczną.

dlaczego_xmont.png

Ile kosztuje system Fibaro?

Koszt systemu Fibaro zależy przede wszystkim od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domu. Pod uwagę brana jest również powierzchnia budynku oraz liczba modułów. System Fibaro można w każdej chwili rozbudować - wystarczy dokupić kolejne moduły i zainstalować je w domu.

Nasi pracownicy z chęcią pomogą Państwu w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania, które nie tylko będzie atrakcyjne cenowo, ale również spełni Państwa wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą inteligentnych instalacji Fibaro dla klientów z Piekar Śląskich.

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Oferujemy usługi na terenie Katowic i Śląska

Sprawdź naszą ofertę dla miast i okolic: KatowiceCzęstochowaSosnowiecGliwiceBielsko BiałaBytomRuda ŚląskaRybnikTychyJaworznoMysłowiceBędzinPiekary ŚląskieCieszyn.